.

Přihlášené páry na turnaj Prostějov 29. 9. 2018 halový turnaj - max. 24 párů

Turnaj je rozdělen do skupin po 3, 4 nebo 5 párech (podle počtu přihlášených dvojic), systém hraní ve skupinách každý s každým, hraje se na jeden set bez výhod (při stavu 40:40 přijímající strana vybere, na koho půjde servis), za stavu 6:6 tiebreak.

Do pavouka A postupují páry na prvním a druhém místě ze skupin. Páry na třetím, čtvrtém nebo pátém místě ve skupinách, postoupí do pavouka B.

Kritéria systému výpočtu v tabulkách: celkové body, skóre, počet vyhraných gemů, počet prohraných gemů nebo losu.

Všechny zápasy v pavoucích se hrají už na klasický set s výhodami, za stavu 6:6 tiebreak.

Doprovodná soutěž při 7 turnaji MARRY CUP Prostějov 29. 9. 2018 - viz. odkaz níže

Pro oba finálové zápasy zkoušíme zajišťit rozhodčího + podavači míčků - upřesnění při turnaji

1. Florián Marek - Cyril Perrin (už i ve Francii vědí o naší serii turnajů MARRY CUP)