.

závěrečný turnaj roku 2018 série MARRY CUP

Na tento turnaj se není možné klasicky přihlásit, přednost má prvních 16 párů v žebříčku. Dalších 8 párů na pozvání ředitele turnaje. Z důvodu 24 párů budou 3 skupiny hrát základní zápasy na hale v TK Prostějov a 3 skupiny v hale Mostkovice (cca 5km od hotelu). Po odehrání skupin se veškeré zápasy odehrají již na hale TK Prostějov.                                                     Startovné na tento turnaj je 700,-Kč / osoba a v ceně je celodenní pronájem kurtů, jídlo po celý den, ceny pro všechny účastníky turnaje a večerní raut.

Jako poděkování za Vaši účast a skvělé výsledky v turnajích série MARRY CUP, bude pro Vás připraven večerní raut s vyhlášením výsledků za turnaj a celý rok + bohatá tombola (tenisové rakety, kávovar, SodaStream, mobilní telefon, obraz místního malíře Milana Kubeše, vstupenky na muzikál a mnoho dalšího). Tombola  bude zveřejněna v průběhu října. Tímto  Vás  všechny + Vaše drahé polovičky srdečně zveme  na  večerní  raut  a  budeme  rádi,  když  se  zúčastníte. 

Je  možné  zajistit  ubytování  přímo  na  hotelu  600,-Kč/osoba  se  snídaní.

Všichni hráči i s doprovodem mají v ceně startovného zdarma vstup do wellness (bazén, sauna a vířivka) od 13.00hod do 17.00hod. Nezapomenout plavky s sebou.

DOPROVODNÁ AKCE - TOMBOLA