ing. Jiří Želva a školení pomalého kalení

Prostějov 19. 5. 2018

Léta páně 19. 5. 2018 se ve městě tenisu Prostějově, sešlo 26 párů z celého světa, změřit síly na čtvrtém turnaje série MARRY CUP.

Turnaj byl rozdělen do 6 skupin po 4 nebo 5 párech, systémem hraní každý s každým. Již od začátku bylo vidět skvělé tenisové výkony a mnoho velkých překvapení. Čtvrtfinále hlavního pavouka připravilo velké překvapení, kdy došlo k vypadnutí dvou favorizovaných párů.

Do finále se probojovala již známá dvojice Dzurec - Ostrý vs Kolář - Crha. Po velkém boji ovládla turnaj dvojice Ostrý - Dzurec  a podruhé v sérii turnajů MARRY CUP stála na stupni nejvyšším. 

Finále B se zúčastnila nově vytvořená dvojice Krupička - Strnad versus Fojtaník - Hynek a téměř po hodině bitvy vzešla vítězně dvojice místních tenistů Krupička - Strnad.

Všem moc děkujeme, že jste si přijeli zahrát doufám kvalitní zápasy, užít si pěknou sobotu a setkat se s kamarády. Z důvodu hodinového deště a následného hodinového sušení kurtů, se bohužel nepodařilo rozjet soutěž v rychlosti servisů. Nebojte se, na dalším turnaji v Prostějově 18. 8. 2018 bude tato  soutěž znovu a jako omluvu navýšíme pro prvních  5  nejrychlejších    servisů    výhru v  podobě  3  beden  šampaňského.

Pátý turnaj série MARRY CUP bude 28. 7 .2018 v Chrudimi, kde budeme mít k dispozici 11 kurtů a doufám, že i mnoho nových místních tenisových dvojic. 

PS: Před Chrudimí  je ještě jeden velký turnaj pořádaný Martinem Krupičkou Prostějovcup a to 30. 6. 2018.

stupně vítězů - hlavní pavouk


stupně vítězů - útěcha pavouk