.

Prostějov 7. 4. 2018

Ahoj tenisti a tenistky,

měsíc s měsícem se sešel a opět byl uspořádán tenisový turnaj série MARRY CUP Prostějov 7. 4. 2018. Přijelo 20 párů z celé České republiky a kvalita tenisu byla na nejvyšší možné úrovni. Již zápasy ve skupinách naznačovaly, že vyhrát tento turnaj může opravdu každý z účastníků.

Po velkých bitvách jak ve skupinách, tak ve vyřazovacích pavoucích se do finále pavouka A probojovala dvojice Dzurec Martin / Ostrý Jan proti Kubeš Milan / Šlambor Martin.                                         A do pavouku B páry Kadlec Jirka / Kadlec Adam proti Strnad Aleš / Fečko Libor.

Myslím si, že jsme s Martinem pro ně připravili důstojné finále s rozhodčím a podavačkami míčku a kluci si zápas náležitě užili.

Vyhrát ale může jen jeden a tak z cenného vítězství v hlavním pavouku se radovala dvojice Dzurec - Ostrý     a pavouk B místní tenisový borci, rodinný tenisový klan Kadleců.

Všem co si přijeli zahrát tenis, moc děkujeme a těšíme se na další turnaj, tentokrát už konečně venku (doufáme, že vyjde počasí) a to 19. 5. 2018 opět Prostějov.

Info o připravovaném turnaji : Prostějov 19. 5. 2018