.

MARRY CUP - Prostějov 17. 8. 2019


                         pavouk A

                             pavouk B

Ahoj tenistky a tenisti, 

uběhl další měsíc a série turnajů MARRY CUP se rozrostla o další turnaj, v pořadí již sedmý.      Za krásného tenisového počasí se sešlo 19,5 párů ( Martinu Benešovi nestačí hrát v jedné dvojici, naklonoval se a odehrál turnaj s dalším parťákem). 

Je vidět, že se o turnajích MARRY CUP trochu více ví, jelikož přijelo hned několik nových tváří a početná rodina tenistů se usadila na čísle 110 (tolik tenistů, tenistek zatím navštívilo turnaje          v roce 2019).

A jak to vše dopadlo na tomto turnaji: 

do finále pavouka A se probojovala dvojice Vlasta Crha - Alan Brusenbauch proti nově vytvořené dvojici Jiří Crha - Petr Stolarik. Druhá zmíněná dvojice vyhrála po krásném finále        a převzala od ředitelů turnaje dekret " králové sedmého turnaje MARRY CUP 2019 pavouk A "

Finále pavouka B proběhlo ve dvojicích Marek Šlambor - Standa Borovec - versus Tomáš Fojtaník - Martin Beneš. Naklonování Martina Beneše se nakonec ukázalo jako dobrý tah a krály pavouka B se stala dvojice Tomáš Fojtaník - Martin Beneš.

Koho ještě musíme zmínit na turnaji, je prozatím jediný pár tvořený tenistkami Terezou Bulkovou a Dominika Rouhová, které obsadily na turnaji krásné čtvrté místo a pomalu se derou na přední příčky turnajů MARRY CUP.

Všem moc děkujeme, že jste přijeli a těšíme se na Vás 21. 9. 2019 v Mostkovicích.

Ahoj Marry a Martin