.

MARRY CUP - Prostějov 23. 11. 2019


                         pavouk A

                             pavouk B

Ahoj,

a pohádky je konec, ne to je sranda, ale u konce něco je a to poslední turnaj série MARRY CUP v roce 2019. Už nemá ani cenu zmiňovat jaká kvalita tenisu byla opět vidět, prostě to jsou kvalitově "challenger turnaje".

Co ale v posledním příspěvku roku 2019 musím zmínit a jsme na to s Martinem velice hrdí, je rodinná atmosféra na všech turnajích MARRY cupu. Jak to někdy někdo z nás řekl, jsme jedna velká tenisová rodina. Když jdeme na kurt, jsme protihráči, udělat pro výhru vše, ale jak odejdeme z kurtu, už jsme kamarádi, přátelé - to je něco neskutečného. 

Ještě jednou musím poděkovat sponzorům (statutární město Prostějov, Olomoucký kraj, TK plus, Hotel tennis club, Palírna u Zeleného stromu, Nápoje Kostelec, Smeraldino, rodina Šilhánků, rodina Stolariků, Milan Kubeš, Honza Pugzík, turnaje Prostějovcup, Martin Štěpánek, Breton - Pavel Rojek, Tomáš Rybka, mé rodině, rodině Martina, Martinovi Krupičkovi a samozřejmě všem Vám hráčům), bez Vás všech by tato série nemohla vzniknout a dále se rozrůstat jak v kvalitě tenisu, tak i počtu účastníků za celý rok.

I letos v průběhu slavnostního večera proběhla tombola, kde celý výtěžek byl opět věnován občanskému sdružení POMOCNÁ RUKA a že to byla obrrr částka 54.100,-Kč. Všem moc děkujeme, že nákupem lístků se podílíte na dobrém skutku.

V pavouku A po náročných bitvách vyhrála dvojice Hošpes Pepa a Brusenbauch Alan, v pavouku B se tešila z prvního místa dvojka Crha Jiří a Novák Ondra.

Již tradičně vyhlašujeme 3 nejlepší hráče celého roku 2019 a letos to dopadlo takto:

1.místo - Radim Janíček , 2.místo - Vlasta Crha a 3. místo - Milan Javanský 

PS: všichni máme nadání hrát špičkový tenis, ale u Milana Kubeše jsme objevili malířské nadání a kdo další překvapil jsou dva zpěváci Tomáš Rybka a Jakub Lustyk , kteří večer vytvořili krásnou atmosféru. To jsem zvědavý, kdo překvapí příští rok nějakým nadáním. Já se přiznám, já bohužel nic dalšího neumím - max. a to dobře prý zlobím, jak mi říká má Janička.

PSS: video z celého dne bude zde k dispozici do konce roku 2019. Tomáš to ještě vše musí sestříhat atd. atd. - dá to hodně práce

A to je vše, co Vám letos řekneme. Jooooooooo, ještě popřejeme krásné Vánoce, Šťastný Nový rok a 25. 1. 2020 se na Vás těšíme na prvním turnaji série MARRY CUP 2020

Ahoj Marry a Martin