.

MARRY CUP - Prostějov 17. 11. 2018


                         pavouk A

                             pavouk B

Ahoj tenistko a tenisti,

série turnajů MARRY CUP 2018 je úspěšně za námi. Všem moc děkuji, že k nám jezdíte, díky Vám, je atmosféra na turnajích vždy skvělá a tenisové zápasy dosahují téměř profi úrovně.

Dne 17.11.2018 proběhl závěrečný turnaj série MARRY CUP 2018. Celkem se do turnaje nominovalo 16 párů + 8 párů VIP, které si to rozdaly v 6 skupinách po 4 párech. Špičkové zápasy byly vidět hned od začátku turnaje, bylo patrné, že jste se na to pořádně připravili     (někteří dokonce trénink ukončili až v sobotu 04.00hod ráno). Veškeré výsledky viz níže, zmíním jen vítěze pavouka "A" - Vlastu Crhu a Jiřího Hipského a vítěze pavouka "B" - Martina Rábela - Radovana Chrobáka.

Od 19hod proběhl galavečer s vyhlášení výsledků, rautem a tombolou. Díky, že jste se všichni zůčastnili i se svými drahými polovičkami, atmosféra byla skvělá. 

Musím ještě poděkovat všem sponzorům, kteří se podílejí na chodu celé série nebo přispěli cenami do tomboly: statutární město Prostějov, Palírna u zeleného stromu, TK plus, hotel tennis club Prostějov, firma ODEX, firma Bretton s.r.o., 1.cyklopomoc, Milan Kubeš, Drahoš Herzán, Zdena Raška a Verča Knollová.

Veškerý výtěžek tomboly byl věnován Občanskému sdružení POMOCNÁ RUKA a to v částce 39.200Kč - mám radost, že se společně podílíme na tak prospěšné věci jako je pomoc starým a postiženým občanům.


Ahoj a ještě jednou díky, že k nám jezdíte Marry a Martin

PS: kolem 20. 12. 2018 zde bude nahráno video, z celého turnaje a galavečeru.