.

MARRY CUP - Prostějov 25. 5. 2019


                         pavouk A

                             pavouk B

Ahoj tenistky a tenisti,

v pořadí pátému turnaji MARRY CUP počasí tentokrát přálo a tak jsme si mohli užít, poprvé v tomto roce, atmosféru venkovního turnaje. 

Celkem se sešlo 15 párů, kdy se turnaje poprvé zúčastnil i dámský pár ve složení Dominika Rouhová a Tereza Bulková, které to v mužské konkurenci neměly vůbec jednoduché. 

Kvalita zápasů byla vidět hned od samého začátku, kdy mnoho párů aspirujících na vítězství celého turnaje, prohrály už zápasy ve skupinách. Jak už tak v pohádce bývá, král byl sesazen a volil (hrál) se nový. Ve skupině A si královský zápas zahrála dvojice Janíček - Kopelec proti Bryška - Vaculík. Vítězství ve volbách (hře) krále pavouka A se nakonec stala dvojice           Radim Janíček a Vladan Kopelec.

Královský pavouku B si tentokrát nenechala vzít rodinná dvojice Standy a Vojty Kořalků, která po obrovské bitvě vyhrála nad dvojicí Blažek - Kočí.

Tenisové turnaje MARRY CUP teď mají 2 měsíce pauzu a uvidíme se v krásném areálu Véska u Olomouce 27. 7. 2019. 

Ale nebojte se, nepřijdete o své milované tenisty Marryho a Martina, uvidíme se na turnaji roku 2019 "Prostějovcup" 29. 6. 2019, který nespadá pod sérii turnajů MARRY CUP.

Ahoj Marry a Martin