.

MARRY CUP - Prostějov 19. 10. 2019


                         pavouk A

                             pavouk B

Ahoj,

měsíc s měsícem se opět sešel a 9 turnaj série MARRY CUP 2019 má opět nové vítěze a nové krále.

Již halový turnaj přivítal 19. 10. 2019 v Prostějově 20 dvojic z celé ČR, Slovenska a Francie. Budu se opakovat, ale musím opět vyzvednout neskutečné zápasy a hlavně úroveň tenisu, která šla opět směrem vzhůru. Vyhrát takový turnaj jak v pavouku A nebo B už chce ten tenis fakt umět hrát na vysoké úrovni, být psychicky a fyzicky fit. Po delší nemocenské navštívil MARRY CUP známa firma (tenista) Pavel Rojek a hned chtěl ukrást trůn 9 turnaje a spolu s Petrem Stolarikem se probojovali až do samotného finále A , kde vyzvali již známou dvojici Milan Javanský s Jakubem Lustykem. Krásné finále, které rozhodl Mělnický Agassi smečí, rozhodlo, že na trůn po téměr roce čekaní usedla dvojka Milan Javanský s Jakubem Lustykem.

Do finále B se probojovala finálová dvojice z minulého turnaje Karel Alturban se Zdeňkem Korcem proti nově vytvořené dvojce Radovana Chrobáka a Jakuba Pavlištíka. Podle mě finále bylo stejně kvalitní jako v áčku, míčky létaly 180km rychlostí a krásných tenisových výkonů bylo vidět nespočetně. Ale král B může být jen jeden a to pro 9 turnaj série MARRY CUP je dvojice Radovan Chrobák a Jakub Pavlištík.

Všem moc děkujeme a těšíme se na všechny na závěřečném turnaji 23. 11. 2019 v Prostějově.

PS: do 13.11.2019 zde na webu budou uvedeny všechny doprovodné akce na závěrečném turnaji, denní raut, večerní raut a faaaakt obbbr tombola, kde celá vybraná částka opět půjde na charitu a to na sružení POMOCNÁ RUKA na pomoc starým a handicapovaným občanům.

Vybereme letos o pár tisícovek více než vloni? - co Vy na to ???

Ahoj Marry a Martin