.

Chrudim 28. 7. 2018

Dne 28. 7. 2018 se uskutečnil 5 turnaj MARRY CUP - nazvěme ho tropický, tentokrát v nejstarším tenisovém klubu Chrudim. 

I přes opravdu velké teplo se na turnaj sjelo 16 párů z celé ČR, někteří neváhali cestovat stovky kilometrů, aby si změřily síly s nejlepšími hráči.

Turnaj byl rozdělen do 4 skupin po 4 párech, systémem hraní každý s každým. Do pavouka A se probojovaly 2 nejlepší páry a zbytek šel do pavouka B. Mezi pavouky A i B nebyl znát skoro žádný  herní rozdíl a tuhé boje byly vidět od samého začátku turnaje.

Do finále A se dostaly dvojice Javanský - Vejvara versus Rojek - Crha       a téměř po hodinové bitvě v tropických teplotách usedla na trůn nejvyšší nově vytvořená dvojice Javanský Milan - Vejvara Lukáš.

Do finále B se probojovali Krupička - Seidl versus Bernard - Šveřepa, zde bohužel byl finálový zápas skrečován a přihlížející stovky diváků přišli o skvělou podívanou. Pan ing. Jiří Želva (Jiří Seidl) podcenil přípravu tohoto důležitého zápasu a v bolestivých křečích se zhroutil k zemi, kde cca 15 minut odpočíval a proklínal svou nedisciplinovanost přípravy na turnaj.

Na tento turnaj byla vyhlášena soutěž o šampus a celkem se rozdalo 20 láhví Bohemia sekt 0,7lit.

Zde ti, kteří ve skupinách vyhráli 13 a více gemu a šampus byl jejich:

Javanský, Vejvara, Marušák, Břečka, Dzurec, Ostrý, Rojek, Crha, Zůček, Potyš, Kadlec J., Šilhánek, Dvořák, Polák, Kulhavý, Brožek, Macek, Uhlíř, Doležalová a Němec - všem moc gratuluji

Chtěl bych Vám všem moc poděkovat za účast a těším se na dalším turnaji, již 6 v Prostějově 18. 8. 2018

Marry

stupně vítězů - pavouk A


stupně vítězů - pavouk B